
Vakvernieuwing maatschappijleer
Op de blog van Methode M houden we een overzicht bij van de belangrijkste updates over de vakvernieuwing maatschappijleer.
Welkom! Dit is de blog van Stef van der Linden, leraar maatschappijleer en nu dus ook blogger.
Doordeweeks voor de klas, 's avonds en in het weekend in de bezemkast van de school. Gelukkig is er wifi.
Wil je 1x in de maand het laatste nieuws in de wereld van maatschappijleer? Abonneer je dan nu - net als meer dan 250 anderen - op de nieuwsbrief:
Op de blog van Methode M houden we een overzicht bij van de belangrijkste updates over de vakvernieuwing maatschappijleer.
Jongeren lijden onder de coronacrisis. En dat merken we op school. Minister Arie Slob stelt een behoorlijke berg geld beschikbaar voor het inlopen van de zogenaamde leerachterstanden. Maar doen we daarmee recht aan onze leerlingen? Ik denk het niet.
Vandaag is een feestje. En dat zijn de leukste lessen. Voor morgen in mijn lessen heb ik de volgende tools klaarstaan, maak er zelf ook vooral gebruik van.
Tot nu toe vond ik de bestaande stemwijzers niet zo’n succes in de klas. Een ellenlange lijst aan stellingen doorworstelen, die bol staat van de moeilijke woorden. Na 10 minuten gaven de leerlingen vaak al op.
“Meneer, gelooft u in het coronavirus?” Ik stond met mijn mond vol tanden. Echt waar. Hoezo zou je niet geloven in een virus dat onze samenleving al maanden op zijn kop zet? Wacht even. Heb ik hier een leerling die in complottheorieën gelooft? Shit!
Meer
maatschappijleer
Ergens naar op zoek?